O nás

Jsme stavební společnost pro moderní dobu

NEISSE s.r.o. je stavební firma působící v České republice od roku 2010. Pro veřejné a privátní investory realizujeme stavby v oblasti občanského, průmyslového a bytového stavitelství. Svým zákazníkům poskytujeme profesionální přístup a kvalitní služby.

Společnost se orientuje na dodávky pozemních staveb od drobných rekonstrukcí až po stavby celých komplexů. Vzhledem k rozsahu dodávek se věnujeme i stavbě komunikací, zahradním úpravám, oplocením, teracovým povrchům, speciálnímu zakládání, stabilizacím terénu, sanacím zdiva a betonových konstrukcí, demolicím, monolitickým železobetonům a dalším činnostem umožňujícím dodávky na klíč.

Pro opravdu ucelený servis dokážeme zajistit i projekční služby a inženýring, takže umíme stavbu dodat od prvních architektonických studií až po kolaudaci.

Mezi naše zákazníky patří široké spektrum malých i větších soukromých společností, státní instituce, bytová družstva, ale i řady jednotlivců, kterým realizujeme jejich představy o pěkném bydlení.

Jsme stavební společnost pro moderní dobu

Zakládáme si na těchto hodnotách

Ctíme životní prostředí

Ctíme životní prostředí

Při realizaci našich projektů se snažíme minimalizovali negativní dopad na životní prostředí.

Ctíme životní prostředí

Nikdy nenavyšujeme cenu projektu

Vyhýbáme se překračování předem stanoveného finančního cíle. Náš zákazník vždy přesně ví v jakém rozsahu a za jakých podmínek dokončíme zakázku.

Ctíme životní prostředí

Poskytujeme odborný servis a záruky

Realizace našich staveb je zárukou dodržení všech platných předpisů, norem a pracovních postupů. Dojde-li k reklamaci, bez odkladu ji vyřešíme v rámci nadstandardní záruční doby.

Získejte nezávaznou cenovou nabídku

Orientační cenu vám pošleme do druhého dne včetně navržených termínů pro osobní konzultaci.

Získejte nezávaznou cenovou nabídku