Napište nám

  • info@neisse.cz
  • (+420) 775 033 999

O NAŠÍ FIRMĚ

NEISSE s.r.o. je stavební firma působící v České republice od roku 2010. Pro veřejné a privátní investory realizujeme stavby v oblasti občanského, průmyslového a bytového stavitelství. Svým zákazníkům poskytujeme profesionální přístup a kvalitní služby.

Společnost se orientuje na dodávky pozemních staveb od drobných rekonstrukcí až po stavby celých komplexů. Vzhledem k rozsahu dodávek se věnujeme i stavbě komunikací, zahradním úpravám, oplocením, teracovým povrchům, speciálnímu zakládání, stabilizacím terénu, sanacím zdiva a betonových konstrukcí, demolicím, monolitickým železobetonům a dalším činnostem umožňujícím dodávky na klíč. Pro opravdu ucelený servis dokážeme zajistit i projekční služby a inženýring, takže umíme stavbu dodat od prvních architektonických studií až po kolaudaci.

Mezi naše zákazníky patří široké spektrum malých i větších soukromých společností, státní instituce, bytová družstva, ale i řady jednotlivců, kterým realizujeme jejich představy o pěkném bydlení.

Životní prostředí

Naše projekty se snažíme realizovat tak, abychom při realizaci staveb minimalizovali negativní dopady na životní prostředí.


Rozpočet projektu

Vyhýbáme se překračování předem stanoveného finančního cíle. Náš zákazník vždy přesně ví v jakém rozsahu a za jakých podmínek dokončíme zakázku.

Servis a záruky

Realizace staveb od nás je zárukou dodržení všech platných předpisů norem a pracovních postupů. Dojde-li někdy k reklamaci, bez odkladu ji vyřešíme většinou v rámci nadstandardní záruční doby.

Napište nám
Mezi naše zákazníky patří široké spektrum malých i větších soukromých společností, státní instituce, bytová družstva, ale i řady jednotlivců, kterým zrealizujeme jejich představy o pěkném bydlení.
NEISSE

NAŠI PARTNEŘI