Pronájem stavebních strojů a techniky

Potřebujete stroj na menší venkovní i interiérové stavební práce? Nabízíme pronájem minijeřábu, minibagru, minirypadla a dvou typů smykových nakladačů s obsluhou a dopravou v ceně.

Pronajmout minijeřab

Minijeřab Kegiom

Jeřáb při vnitřních stavebních pracích? To by bylo skvělé! Jenže…

Pro běžný jeřáb nedosažitelné, pro minijeřáb hračka!

Minijeřáb, narozdíl od běžného jeřábu, projede běžnými dveřmi, vypořádá se s omezeným vnitřním prostorem, umožňuje šetrnou manipulaci díky gumovým pásům a hmotnosti necelé 2 tuny. Navíc volitelný elektrický pohon znamená nulové zplodiny.

Minijeřáb vám pronajmeme i s obsluhou, která v případě potřeby stroj ovládá i na dálku.

 

Pronajímáme i další stavební techniku

Smykový nakladač Wacker Neuson 701S

Smykem řízený nakladač Wacker Neuson 701 S nabízí jednoduchou manipulaci díky jeho mimořádně kompaktním rozměru. Zároveň poskytuje vysokou užitnou hmotnost a obratnost při větším výkonu motoru. Smykový nakladač vám pronajmeme i s obsluhou.

Více informací

Smykový nakladač Bobcat S570 SJC

BOBCAT S 507 SJC s vyšším vertikálním zdvihem má oproti starším modelům vylepšený tvar ramen, což mu umožňuje zvedat těžší břemena.

Více informací

Minirypadlo CAT 303 5D

Hydraulické minirypadlo CAT 303 5D se díky vylepšenému podvozku vyznačuje lepší stabilitou při práci v terénu a novým rychloupínacím zařízením, které je určeno k rychlé výměně pracovních nástrojů. Minirypadlo vám pronajmeme i s obsluhou.

Více informací

Minibagr Case CX16 B

Minibagr Case CX16B si poradí s výkopy od šířky 20 cm a díky jeho hydraulickému ramenu s hloubkou až 2 metry. Pomůže vám s menšími zemními pracemi, úpravou terénu, prací v lese a na zahradě a to není všechno. Minibagr vám pronajmeme i s obsluhou.

Více informací

Objednejte si vypůjčení stavební techniky