Pronájem stavebních strojů a techniky

Potřebujete stroj na menší venkovní i interiérové stavební práce? Nabízíme pronájem minijeřábu, minibagru, minirypadla a dvou typů smykových nakladačů s obsluhou a dopravou v ceně.

Pronajmout smykový nakladač

Bobcat S570 SJC

BOBCAT S 507 SJC s vyšším vertikálním zdvihem má oproti starším modelům vylepšený tvar ramen, což mu umožňuje zvedat těžší břemena. Tento Bobcat se také může pyšnit největším kabinovým prostorem, což z něj dělá perfektní funkční a pohodlný stroj!

Smykový nakladač vám pronajmeme i s obsluhou.

Pronajímáme i další stavební techniku

Minijeřab Minijeřab Kegiom

Dosah minijeřábu 510 Spider lze zvýšit pomocí stabilizátorů při použití i na podvalníku nebo nákladním autě.

Více informací

Smykový nakladač Wacker Neuson 701S

Smykem řízený nakladač Wacker Neuson 701 S nabízí jednoduchou manipulaci díky jeho mimořádně kompaktním rozměru. Zároveň poskytuje vysokou užitnou hmotnost a obratnost při větším výkonu motoru. Smykový nakladač vám pronajmeme i s obsluhou.

Více informací

Minirypadlo CAT 303 5D

Hydraulické minirypadlo CAT 303 5D se díky vylepšenému podvozku vyznačuje lepší stabilitou při práci v terénu a novým rychloupínacím zařízením, které je určeno k rychlé výměně pracovních nástrojů. Minirypadlo vám pronajmeme i s obsluhou.

Více informací

Minibagr Case CX16 B

Minibagr Case CX16B si poradí s výkopy od šířky 20 cm a díky jeho hydraulickému ramenu s hloubkou až 2 metry. Pomůže vám s menšími zemními pracemi, úpravou terénu, prací v lese a na zahradě a to není všechno. Minibagr vám pronajmeme i s obsluhou.

Více informací

Objednejte si vypůjčení stavební techniky