Napište nám

  • info@neisse.cz
  • (+420) 775 033 999

OBČANSKÁ VÝSTAVBA

PODKROVNÍ BYT

HOŘÍN

Rekonstrukce tohoto bytu zahrnovala nové rozvody ZTI a elektro, doplnění tepelných izolací a parotěsných zábran spolu s novým opláštěním sádrokartonem.

Již při návrhu interiéru jsme vyřešili i poměrně složitou otázku úložných prostor a propojení obývacího a kuchyňského prostoru. Bylo nutné též zesílit podlahy a po změnách dispozice koupelny byly provedeny též nové obklady a dlažby.

V prostorách s vlhkým provozem byly provedeny nové stěrkové hydroizolace.

Realizace proběhla v listopadu a prosinci 2013.

NÁJEMNÍ BYTY

MĚLNÍK

Majitel patrového činžovního domu požadoval změnu využití 1. patra objektu. Z obchodu, který využíval celé patro, požadoval vytvořit dva nájemní byty. Vzhledem k velkým změnám dispozice došlo k rozsáhlým zásahům do nosných částí domu za použití ocelových svařovaných rámů. V rámci kompletní přestavby byly vyměněny veškeré rozvody, bylo nutné vytvořit nová odkouření pro kotle etážového vytápění a po dokončení hrubé stavby byly osazeny obklady, dlažby, plovoucí podlahy, interiérové a vstupní dveře. Dle požadavků zástupců Národního památkového ústavu byla vyrobena též nová dřevěná okna s členěním, které odpovídá původním oknům. Práce proběhly od listopadu 2012 do února 2013.